Zobrazit bez diakritiky
Zvolený jazyk: Slovenština   cs> Hotel Valdstejn Liberec XI - Ruzodol I - Zobrazit` stránky v českom jazyku   en> Hotel Valdstejn Liberec XI - Ruzodol I - Zobrazit` stránky v anglickom jazyku   de> Hotel Valdstejn Liberec XI - Ruzodol I - Zobrazit` stránky v nemeckom jazyku   es> Hotel Valdstejn Liberec XI - Ruzodol I - Zobrazit` stránky v Španělskom jazyku    Mapa hotelu
MENU

Odporúčajte tyto stránky:
Adresa:
Hotel Valdstejn
Letna 76/73
Liberec XI - Ruzodol I 46001
Czech Republic

Aktuálne počasie:
Hotel Valdstejn ubytovanie Liberec XI - Ruzodol I Aktuálne počasie: jasnoDenná tepl.: 4 °C
Nočná tepl.: -2 °C
Vietor: 23 m/s


 

*** Hotel Liberec Valdštejn Ubytovanie v Libereci lacné ubytovanie Liberec v Liberci

Hotel Liberec XI - Ruzodol I Valdstejn

Štýlový hotel Valdštejn kategórie *** je situovaný v mestskej časti Ružodol I. na severozápadnej strane mesta Liberec. Umiestnenie hotela je veľmi výhodné vďaka neďalekej rýchlostnej komunikácii vedúcej od Prahy a Turnova do Ústí nad Labem a ďalej k štátnej hranici s Nemeckom.

Liberec hotel Valdštejn:
Hotel bol v roku 1994 kompletne zrekonštruovaný a z väčšej časti novo dostavaný. Hotel Valdštejn v Liberci vyniká kvalitou ubytovacích služieb aj vďaka komornej pokojnej atmosfére.

Hotel Valdštejn v Liberci ubytovanie:
Kapacita hotela je 59 lôžok v 26 izbách a 2 dvojlôžkových apartmánoch. K vybaveniu izieb patrí WC, sprcha, rádio, TV satelit, telefón, chladnička s minibarom - možnosť čerpať konzumáciu v rámci služby 1000 inclusive. Atmosféru izieb dopĺňa štýlový nábytok imitujúci dobu 17. storočia.

Liberec - Ružodol Hotel Valdštejn raňajky:
Reštaurácia je v súčasnej dobe uzavretá. V hoteli Valdštejn sa podávajú len raňajky.

Hotel Valdštejn ubytovanie Liberec služby:
Okolo hotela Valdštejn v Liberci sú vykonané vonkajšie sadové úpravy s osvetlením a veľmi dobre udržiavanými okrasnými stromami a kríkmi. Parkovanie je zabezpečené priamo v areáli hotela na ploche spevnenej zámkovou dlažbou. Parkovacia kapacita 27 osobných automobilov + 1 autobus, parkovacia plocha za hotelom príchod od ulice Ružodolská, Roľnícka pojme ďalších 7 osobných automobilov.

Ubytovanie hotel Valdštejn v Liberci:
Budova hotela Valdštejn v Liberci je svojou vonkajšou stavbou inšpirovaná štýlom charakteristickým pre obdobie tridsaťročnej vojny za vlády vojvodu Alberta z Valdštejna. Interiér hotela Valdštejn Liberec je štýlovo zariadený dobovou výzdobou pri rešpektovaní moderných nárokov hostí na komfort a hotelové služby. Služieb hotela Valdštejn využili vo svojej histórii Václav Klaus (v poradí druhý prezident Českej republiky), hudobná skupina Boney M, futbalové tímy medzi inými aj FC Liverpool a mnoho ďalších zaujímavých hostí.


Hotel Liberec XI - Ruzodol I Valdstejn - Služba na recepcii je 24 hodínHotel Liberec XI - Ruzodol I Valdstejn - Recepcia poskytuje zmenárenské službyHotel Liberec XI - Ruzodol I Valdstejn - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Liberec XI - Ruzodol I Valdstejn - možnosť pripojenia na internetHotel Liberec XI - Ruzodol I Valdstejn - k dispozícii letná terasaHotel Liberec XI - Ruzodol I Valdstejn - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardHotel Liberec XI - Ruzodol I Valdstejn - akceptuje creditné karty VISAHotel Liberec XI - Ruzodol I Valdstejn - akceptuje creditné karty Diners Club InternationalHotel Liberec XI - Ruzodol I Valdstejn - Televizor má príjem satelitných  programůHotel Liberec XI - Ruzodol I Valdstejn - Iybz sú vybavené televízoromHotel Liberec XI - Ruzodol I Valdstejn - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Liberec XI - Ruzodol I Valdstejn - Izby s vlastnou toaletouHotel Liberec XI - Ruzodol I Valdstejn - v izbach je telefon
Email: hotel-valdstejn-liberec@cz-hotel.eu